Theraflu Max Grip

produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu),

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, GlaxoSmithKline

Opakowanie:

10 torebek 7,6 grama
dostępny, cena 44,84 zł
44,84 zł

(4,48 zł / szt.)

Opis Theraflu Max Grip

Theraflu Max Grip to lek dostępny bez recepty w postaci saszetek, który łagodzi objawy przeziębienia i grypy. Produkt w swoim składzie zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, fenylefrynę zmniejszającą obrzęk błony śluzowej nosa, kichanie i udrażniającą zatkany nos oraz witaminę C, która wspomaga organizm w walce z infekcją. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Kategorie Theraflu Max Grip

Podmiot odpowiedzialny Theraflu Max Grip

Haleon Poland Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
Polska

Składniki Theraflu Max Grip

  • Substancje czynne: 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum), 70 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) i 10 mg chlorowodorku fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum) w 1 saszetce.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas winowy, sodu cytrynian, aspartam (E 951), aromat mentolu i owoców leśnych Berry Fruits Flavorburst (4-(parahydroksyfenyl)-2-butanon, kwas octowy, wanilina, kwas propionowy, 1-mentol, d-limonen, menton, 4-karwomentol, olejek eteryczny anyżu gwiaździstego, aromat kwiatu bzu czarnego, olejek eteryczny bukko, olejek Cognac white, sacharoza, maltodekstryna, skrobia modyfikowana E1450, olej słonecznikowy), barwnik Euroblend Blackcurrant (karmoizyna E122, zieleń S E142, żółcień pomarańczowa E110, chlorek sodu, siarczan sodu, substancje lotne).

Jak stosować Theraflu Max Grip

  • Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej, ale nie wrzącej wody. Wypić po wystygnięciu do odpowiedniej temperatury.

  • Należy stosować 1 saszetkę leku co 4-6 godzin w razie potrzeby, nie więcej niż 4 saszetki na dobę.

  • Nie należy przyjmować więcej niż 4 saszetki w ciągu 24 godzin i stosować dłużej niż 3 dni.

  • Należy poinformować lekarza, jeśli objawy utrzymują się po upływie 3 dni lub towarzyszą im wysoka gorączka, wysypka lub uporczywy ból głowy.

Ulotka produktu Theraflu Max Grip

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Migea

tabletki, 4 tabletki

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Cyclo 3 Fort

kapsułki, 30 kapsułek

35,09 zł

Pectosol

płyn, 40 gramów

Amol

płyn, 100 mililitrów

25,19 zł

Levopront

syrop, 120 mililitrów

26,96 zł