Infex Zatoki

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

, Teva

Dawka:

200 mg + 30 mg
brak ofert

Opakowanie:

24 tabletki
niedostępny
■■

Opis Infex Zatoki

Infex Zatoki to lek bez recepty w postaci tabletek powlekanych do stosowania pomocniczo w leczeniu objawów grypy, przeziębienia, alergii lub zapalenia zatok. Preparat zawiera ibuprofen, który wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe oraz pseudoefedrynę, która obkurcza śluzówkę nosa i zmniejsza jej obrzęk. Lek odpowiedni dla młodzieży powyżej 15. roku życia i osób dorosłych.

Podmiot odpowiedzialny Infex Zatoki

TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA sp. z o.o.
ul. Emilii Plater
00-113 Warszawa
Polska

Składniki Infex Zatoki

  • Substancje czynne: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu i 30 mg pseudoefedryny chlorowodorku (co odpowiada 24,6 mg pseudoefedryny). 
  • Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, kukurydziana, powidon K-30, krzemionka koloidalna bezwodna, kwas stearynowy, kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, alkohol poliwinylowy- częściowo zhydrolizowany, talk, makrogol 3350, barwnik „MICA-Based Pearlescent Pigment” (mieszanina krzemianu glinowo-potasowego (E 555) i tytanu dwutlenku (E 171)), polisorbat 80, hypromeloza 3 mPas, hypromeloza 5mPas, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol 400, żelaza tlenek żółty (E 172), żelaza tlenek czerwony (E 172), żelaza tlenek czarny (E 172).

Ulotka produktu Infex Zatoki

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Migea

tabletki, 4 tabletki

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Cyclo 3 Fort

kapsułki, 30 kapsułek

35,09 zł

Pectosol

płyn, 40 gramów

Amol

płyn, 100 mililitrów

25,19 zł

Levopront

syrop, 120 mililitrów

26,96 zł